Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Olaf Lubaszenko |
7,5
|
|
Sławomir Małyszko
(współpraca)
|
||
Maria Skryśkiewicz-Łach
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mikołaj Korzyński |
10
|
|
Producenci | Ocena | |
Janusz Morgenstern
producent
|
||
Jacek Fuksiewicz
współproducent
|
||
Paweł Mossakowski
współproducent
|
7,0
|
|
Dorota Ostrowska-Orlińska
kierownik produkcji
|
||
Małgorzata Retei
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Krzysztof Szczepański
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Maciej Stuhr
Kuba Brenner
|
6,9
|
|
Cezary Pazura
Fred
|
7,7
|
|
Michał Milowicz
„Bolec”, syn „Szefa”
|
6,4
|
|
Mirosław Zbrojewicz
Andrzej „Grucha”, wspólnik Freda
|
7,3
|
|
Monika Ambroziak
„Cycofon”
|
||
Magdalena Mazur
Weronika, była dziewczyna Kuby
|
6,7
|
|
Anna Mucha
Lili
|
6,1
|
|
Wojciech Klata
Oskar, przyjaciel Kuby
|
||
Mariusz Czajka
Czesiek „Alf”, opiekun panienek
|
6,7
|
|
Paweł Deląg
Jarek Psikuta, narzeczony Weroniki
|
6,9
|
|
Tomasz Bajer
„Laska”, kuzyn Oskara
|
7,0
|
|
Andrzej Zieliński
„Silnoręki”, człowiek „Szefa”
|
7,2
|
|
Asja Łamtiugina
Profesorka Kuby
|
||
Edward Linde-Lubaszenko
Rudolf, rektor
|
7,5
|
|
Mirosław Baka
„Cichy”, kolega Kuby
|
7,6
|
|
Krzysztof Dmoszyński
Krzyś, dyskutant w pubie
|
||
Jerzy Kolasa
Jerzyk, policjant z drogówki
|
7,0
|
|
Krzysztof Kosedowski
„Siwy Cwaniak”
|
||
Andrzej Mleczko
Gość przy barze
|
8,5
|
|
Leon Niemczyk
„Król Sedesów”, wuj Oskara, ojciec „Laski”
|
7,7
|
|
Grzegorz Skrzecz
Władzio, policjant z drogówki
|
||
Janusz Wójcik
Gość w pubie
|
2,0
|
|
Władysław Żmuda
Dyskutant w pubie
|
||
Bohdan Łazuka
„Szef”
|
7,5
|
|
Tadeusz Huk
Tadek, policjant
|
7,4
|
|
Radosław Pazura
Młody policjant
|
6,9
|
|
Jakub Sienkiewicz
Lekarz
|
7,3
|
|
Violetta Arlak
Sekretarka dziekana
|
6,9
|
|
Andrzej Butruk
Woźnica „Jeżozwierz”, redaktor
|
||
Michał Coganianu
Gość
|
||
Henryk Cześnik
Koleżka
|
||
Robert Hennig
Gangster
|
||
Ryszard Jabłoński
Fryzjer
|
||
Julian Karewicz
„Bąbel”, przyjaciel „Laski”
|
||
Alex Kłoś
Gość
|
||
Andrzej Kociałkowski
Gość
|
||
Violetta Kołakowska
Pielęgniarka
|
||
Marcin Kołodyński
„Serfer”, przyjaciel „Laski”
|
||
Krzysztof Krupiński
Kelner
|
||
Michał Litwiniec
Saksofonista
|
||
Małgorzata Komornicka
Barmanka
|
||
Jerzy Nasierowski
Gość
|
||
Akanimo Nkanang
Gangster
|
||
Paweł Nowisz
Zajączek, dziekan
|
7,1
|
|
Witold Oleksiak
Gość
|
||
Sławomir Orzechowski
Policjant u fryzjera
|
7,2
|
|
Sławomir Pacek
Dermatolog
|
7,1
|
|
Sławomir Panow
Gość
|
||
Marta Piechowiak
Pielęgniarka
|
7,0
|
|
Marek Plichta
Robotnik pracujący w budynku PWSM
|
||
Aleksander Slepakow
Muzyk
|
||
Michał Sobiczewski
„Syn” „Szefa”
|
||
Katarzyna Śmiechowicz
Ekspedientka w wypożyczalni video
|
7,0
|
|
Andrzej Terej
Klient
|
||
Robert Tomaszewski
Gość
|
||
Arkadiusz Walkowiak
„Mały Cwaniak”
|
||
Keith Williams
Gangster
|
||
Filip Jaślar
Członek Grupy Mo Carta
|
||
Paweł Kowaluk
Członek Grupy Mo Carta
|
||
Artur Renion
Członek Grupy Mo Carta
|
7,0
|
|
Michał Sikorski
Członek Grupy Mo Carta
|
||
Magda Czartoryjska
Bileterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aleksandra Kisio
Dziewczyna przy barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grzegorz Kowalczyk
Bandzior próbujący odebrać Fredowi teczkę w toalecie (niewymieniony w czołówce)
|
6,5
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Martin Štrba | ||
Wiktor Nitkiewicz
(współpraca)
|
||
Bogusław Dąbrowski
(współpraca)
|
||
Tomasz Gradowski
(współpraca)
|
||
Marek Wojciechowski
(współpraca)
|
||
Tomasz Baprawski
(współpraca)
|
||
Marek Baprawski
(współpraca)
|
||
Tomasz Głowiński
(współpraca)
|
||
Paweł Dylik
(współpraca)
|
||
Tadeusz Ostrowski
(współpraca)
|
||
Henryk Wingert
(współpraca)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Szymon Wysocki | ||
Liroy |
9,0
|
|
Mikołaj Korzyński
(piosenka)
|
10
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Dorota Roqueplo | ||
Tomasz Sobierajski
(współpraca)
|
||
Marta Łepkowska
(współpraca)
|
||
Marta Komorowska
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Wanda Zeman |
6,0
|
|
Małgorzata Orłowska
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Dariusz Krysiak
charakteryzator
|
6,0
|
|
Monika Mirowska
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Arkadiusz Kośmider
scenograf
|
8,0
|
|
Joanna Białousz
scenograf (współpraca)
|
5,0
|
|
Ryszard Szmit
scenograf (współpraca)
|
||
Grzegorz Podbielski
scenograf (współpraca)
|
||
Bogusław Dziedzic
scenograf (współpraca)
|
||
Magdalena Kujszczyk
dekorator wnętrz
|
||
Marek Kukawski
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Katarzyna Dzida-Hamela
dźwięk
|
||
Piotr Pacuła-Sergiel
dźwięk
|
||
Jacek Hamela
dźwięk
|
||
Jacek Nowakowski
dźwięk (współpraca)
|
||
Katarzyna Dzida-Hamela
operator dźwięku
|
||
Jacek Hamela
operator dźwięku
|
||
Pavel Spatny
operator dźwięku
|
||
Pavel Štverák
operator dźwięku
|
||
Henryk Zastróżny
imitator dźwięku
|
||
Adam Toczko
operator muzyki
|
||
Marek Piotrowski
operator muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Sławomir Maślanka
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dariusz Panas
operator kamery
|
||
Krzysztof Wellman
fotosista
|
||
Robert Brzeziński
kaskader
|
||
Grzegorz Jurek
kaskader
|
||
Ryszard Janikowski
kaskader
|
||
Jacek Jeleń
kaskader
|
||
Józef Stefański
kaskader
|
||
Paweł Pliszka
kaskader
|
||
Jacek Długosz
kaskader
|
||
Zbigniew Zbrowski
konsultant (muzyka)
|
||
Paweł Gabryś
organizacja produkcji
|
7,0
|
|
Ewa Jastrzębska
organizacja produkcji
|
||
Marcin Mayzel
organizacja produkcji
|
||
Małgorzata Powałka
organizacja produkcji
|
||
Zofia Świątek
organizacja produkcji
|
||
Małgorzata Witkowska
organizacja produkcji
|
||
Igor Daniel
kierownik planu
|
||
Danuta Szczęsnowicz-Malipan
sekretariat planu
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…